12 ספריות אייקונים להורדה בחינם

מוטי שושן | מנהל הסטודיו

אייקונים

אייקונים הם אלמנט חיוני בעיצוב ובניית אתרים. אייקונים איכותים חיונים לעיצוב מוצלח של כל אפליקציה או אתר אינטרנט.
כמפתחי אתרים, אנו משתמשים בסמלים כדי להפוך את האתרים והאפליקציות שלנו למושכות יותר מבחינה ויזואלית. סמלים הם דפוסים מוכרים שרובם המכריע המשתמשים מכירים. לדוגמה, סמל מיקרופון באפליקציית אינטרנט או נייד כמעט תמיד מעיד על איזושהי פקודה קולית או פונקציונליות הקלטה.
סמלים שימושיים בדיוק בגלל שהם סמלים אוניברסליים. במקרים רבים, סמלים יכולים אפילו להחליף טקסט לחלוטין.
במדריך זה, נחקור ונשווה כמה מספריות האייקונים הפופולריות ביותר בהן תוכלו להשתמש בפרויקט הבא שלכם. ספריות אייקונים אלו פשוטות מאוד להגדרה וכולן מאפשרות לך לייבא רק את הסמל שאתה צריך במקום את כל האוסף. והכי חשוב, הם לא עולים כלום.

openmoji
OpenMoji הוא פרויקט בקוד פתוח של 50+ סטודנטים ו-2 פרופסורים מה-HfG Schwäbisch Gmünd (אוניברסיטת עיצוב) ותורמים חיצוניים.

Material Symbols
האייקונים שלהם מאגדים למעלה מ-2,500 אפשרויות בקובץ גופן יחיד עם מגוון רחב של גרסאות עיצוב. האייקונים זמינים בשלושה סגנונות ובארבעה סגנונות גופנים משתנים ומתכווננים (מילוי, משקל, דרגה וגודל).

streamline
ערכות אייקונים ואיורים ליוצרים עסוקים. ל-Streamline כמות סטים גדולה ומגוונת, כך שלעולם לא תצטרכו לערבב בין סטים לא שלמים.

tools
Phosphor היא משפחת אייקונים גמישה עבור ממשקים, דיאגרמות, מצגות – מה שלא יהיה, באמת.
1047 אייקונים וספירה. 6 משקלים: דק, קל, רגיל, מודגש ומילוי.

Feather
Feather הוא אוסף של אייקוני קוד פתוח נקיים ויפים המשמשים בדרך כלל כדי לעזור למשתמשים לנווט ולהפעיל יישומים. ישנו דגש על פשטות, עקביות וגמישות.

Font Awesome
Font Awesome הוא אחד מאוספי האייקונים הוותיקים והפופולריים ביותר. הספרייה כוללת אוסף של יותר מ-1,500 אייקונים שבהם תוכלו להשתמש בחינם. ל-Font Awesome יש גם תוכנית פרימיום בתשלום הכוללת עוד 6,000 אייקונים עם טעינת אייקונים מהירה יותר, ערכות נוספות, יותר אייקונים, יותר כלים ותמיכה טכנית אנושית בפועל.

Bootstrap Icons
ספריית אייקונים בחינם, באיכות גבוהה, בקוד פתוח עם למעלה מ-1,600 אייקונים. ניתן לכלול אותם בכל דרך שתרצו – SVG, SVG sprite או גופני אינטרנט.

css.gg
css.gg היא ספריית אייקונים ייחודית שנכתבה כולה ב-CSS. זה כולל יותר מ-700 סמלי ממשק משתמש וזה לגמרי בחינם. אחד הדברים הכי ראויים לציון ב-css.gg הוא שכל דף אייקון בודד מציג את קוד המקור של האופן שבו הסמל נבנה. מכיוון שהאייקונים נוצרו באמצעות CSS טהור, הם יעבדו במהירות רבה מכיוון שהם אינם דורשים משאב אחר.

Tabler Icons
1424 אייקוני SVG בחינם בקוד פתוח. ניתן להתאמה אישית גבוהה. לא נדרש ייחוס לשימוש מסחרי.

Noun Project
למעלה מ-5 מיליון אייקונים בחינם באיכות אמנות כדי להפוך כל רעיון לבלתי נשכח יותר.
הורידו כקובץ PNG או SVG לעריכה קלה.

Boxicons
סמלי אינטרנט באיכות גבוהה. אייקוני קוד פתוח פשוטים מעוצבים בקפידה עבור מעצבים ומפתחים

blendicons
דרך חדשה למצוא אייקונים בחינם בצורה מהנה, פשוטה ומהירה עבור הפרויקטים שלך. – רק אתה והעבודה היצירתית שלך

מנהל הסטודיו // מוטי שושן

מתמחה בפיתוח ועיצוב אתרים וחנויות אינטרנטיות. בעל ניסיון של 10 שנים בליווי עסקים וסקרנות רבה ללמידה והתחדשות. יוצר אתרים שעוזרים למכור מוצר או שירות, לבנות מותג, לתקשר בצורה יעילה יותר או פשוט להיראות ממש מגניב.

עוד ממרכז הידע

דילוג לתוכן